STUDIO PROTÉGÉ Estetické služby

EUC Klinika Praha, Kartouzská 204/6 Praha 5, Nový Smíchov, budova E, tel.: 732 682 762

Neostrata®


Neostrata® je doporučována a vysoce ceněna odborníky na celém světě.

Neostrata/Exuviance® je klinicky ověřená kosmetická péče. Kombinace látek jsou navrhovány tak, aby bylo docíleno viditelné přeměny pokožky nejmodernějšími technologiemi, které jsou dnes v dermatologii dostupné. Snižuje vzhled jemných linií a vrásek, zvyšuje pevnost, vyhlazuje strukturu, sjednocuje odstín s cílem mladšího vzhledu pleti. Pro dámy a pány provádíme účinný šetrný Omlazovací chemický peeling

Přípravky obsahují vysoce vyvinuté směsi AHA/PHA (alfa-hydroxykyselin/polyhydroxykyselin), peptidy, rostlinné látky či antioxidanty. Tyto látky řeší všechny známky stárnutí pokožky. estetické profesionální ošetření:

Exfoliace (peeling) je proces odstraňování vrchní vrstvy odumřelých buněk z povrchu obličeje pomocí exfoliačních přípravků pomáhá pravidelné obnově kožních buněk, vyhlazuje a rozjasňuje pokožku, řeší problematiku nevzhledných pórů a tmavých skvrn. Unikátní kombinace fyzických, chemických a enzymatických omlazovačů Vám dokonale vyhladí pokožku po první aplikaci.

Poté bude následovat chemický peeling a maska s vitamíny.

Vaše pleť bude vyhlazená, vypnutá, omlazená o několik let.

Kontraindikace:

Peeling se neprovádí v těhotenství a při kojení, při autoimunitním onemocnění (zvláště kolagenózy) , při lékařské léčbě deriváty vitamínu A, při ozařování, po spálení pokožky, častých infekcích typu herpes simplex virus, při probíhajícím akutní onemocnění typu virózy nebo bakteriálního zánětu dýchacích cest a při poruchách štítné žlázy.

Po aplikaci:

  • 1-3 dny může být začervenání pokožky v místě aplikace.
  • Je nutno se vyvarovat nádledujících činností po dobu 3 dnů: neopalujte se, nechoďte do sauny, nevykonávejte nadměrnou fyzickou aktivitu, vynechte ve stravě ostrá jídla, kyselé ovoce, při pobytu venku se vyhýbejte slunci, používejte SPF krém.