STUDIO PROTÉGÉ Estetické služby

Vítězné nám.829/10, Praha 6, 732 682 762

MEDICARE DERMOKOSMETICKÉ OŠETŘENÍ ANTI - AKNÉ (ACNE VULGARIS)


Ošetřujeme pubescenty od 12ti let, adolescenty do 21ti let, dospělé.

Co ošetřujeme?

Ošetřujeme 1.stádium převážně otevřené a uzavřené komedony s několika papulami (nezánětlivá ložiska), 2.stádium otevřené a uzavřené komedony s nemnoha papulami, 3.stádium otevřené a uzavřené komedony s papulami a pustulami (občasná zánětlivá ložiska bez splývajících ložisek). U hraničních stavů a 4. stádia budete objednáni ke kožní lékařce v klinice AmbiCare.


Co je AKNÉ?

Akné je kožní neinfekční chronické zánětlivé onemocnění pilosebaceózní jednotky s multifaktoriální patogenezí, náležící do skupiny dermatid. Zvýšená produkce mazu v mazových žlázách, zvýšená hladina androgenů v pubertě, která vede k nadprodukci mazu, k nadměrnému rohovatění ve vývodech mazových žláz, a jejich uzavření a tím ke vzniku mikrokomedonů a komedonů.


TYPICKÉ PROJEVY:


Formy minimálních projevů až po těžké rozsáhlé postižení kůže obličeje a trupu.


PŘÍČINY:


Rodinný výskyt akné, hormonální disbalance, zvýšené hladiny androgenů, špatně volená hygiena pokožky.


TYPICKÝ VĚK:


Akné se vyskytuje v největší intenzitě u dívek mezi 14-17 rokem a u chlapců 16-19 rokem. U 5% žen a 1% mužů se s akné potýká ještě po 40. roku života.


Jak vám pomůžeme?


Jelikož akné se nejčastěji začíná projevovat v pubertě – právě ve chvíli, kdy jsou si mladí lidé z jiných důvodů dost nejisti sami sebou, doporučujeme začít chodit k nám na pravidelně, aby byly zmírněny dopady již v raném stádiu. 

Na mastnou pleť pubescentů, adolescentů do 21 let a dospělých máme specifické individuální léčebné kúry. 1-2hodiny. Konkrétně se jedná o aplikaci dermo-přípravků, sér a masek, AHA alfa a beta hydroxykyselin. Přípravky individuálně aplikované, regulují, snižují dlouhodobě produkci séba. Je nezbytné také pečlivé čistění aknózní pleti, které se provádí při návštěvě jako první (čistící metoda se určí také individuálně dle stavu pokožky). Používáme lékařskou dermo-kosmetiku SynCare.

V ceně ošetření je LED-Photo-terapie která účinně působí proti bakteriím Akné.

Pomůžeme Vám pečovat o vaši plet, úspěch léčby závisí na dodržování:

- doporučení v pravidelné frekvenci ošetření 1x za 14 dnů nebo 1x měsíčně (dle stavu pokožky)

- doporučení domácí péče.

Objednejte si termín ošetření na tel.:  732 682 762.

Pozor, zvýhodněná cena od ledna 2018 projekt anti Akné pro pubescenty a adolescenty do 21 let, viz. ceník.


Léčíme i KELOIDNÍ JIZVY po akné


Keloidy - jizvy tohoto typu mají tendenci se tvořit ještě dlouho po zahojení rány. Jejich vznik způsobuje masivní nadprodukce vláken pojivové tkáně - ta pak přerůstá ránu i do okolí na zdravou kůži. Keloidní jizvy jsou velmi časté u dívek, které si rozškrábaly aknózní ložiska a hojení rány probíhalo nerovnoměrně. K typickým lokalizacím patří obličej a ramena. Keloidní jizvy mají tendenci vznikat znovu.